• “Hayat Tepebaşı’nda” Fotoğraf Yarışması Devam Ediyor “Hayat Tepebaşı’nda” Fotoğraf Yarışması Devam Ediyor Bu haber 07 Ağustos 2015, Cuma 11:45:03 tarihinde eklendi
  Tepebaşı Belediyesi’nin bu yıl ilkini gerçekleştirdiği I. Ulusal Fotoğraf Yarışması için başvurular devam ederken, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF)’nun onayladığı ve Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği (EFSAD) işbirliği ile düzenlenen yarışmaya son katılım tarihinin 30 Ekim 2015 olduğu belirtildi.

  Yapılan açıklamaya göre; Eskişehir’in gözde ilçesi durumunda olan Tepebaşı, son 20 yılda olağanüstü bir değişim içinde. Tepebaşı Belediyesi de fiziki şartları yaşanabilir hale getirmenin yanı sıra kent yaşamına, sosyal hayata, çevre ve yeşil enerjiye, akıllı kent uygulamalarına dair pek çok proje ile bu değişimin lokomotifi durumunda. Yurt içi ve dışı gezginlerin gözünde artık Tepebaşı, “Hayat Tepebaşı’nda!” sloganı ile anılıyor. Bu tespitten hareketle düzenlenen 1. Fotoğraf Yarışması’nın konusunu “Hayat Tepebaşı’nda” olarak belirlendi. Yarışmada birinciye 3 bin 500, ikinciye 2 bin 500, üçüncüye ise bin 500 tl ödül verilecek. 40 eser de sergilenmek için belediye arşivine alınacak.

  Yapılan açıklamada, “Yarışma ile ilgili detaylı bilgi ve şartname, Tepebaşı Belediyesi resmi web adresi www.tepebasi.bel.tr, Eskişehir Fotoğraf Sanatı Derneği internet sitesi www.efsad.org.tr ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu internet sitesi www.tfsf.org.tr adresinden edinilebilir” denildi.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
1,362 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -