• Giyim konusunda yapılan yanlışlar Giyim konusunda yapılan yanlışlar Bu haber 01 Nisan 2015, Çarşamba 11:36:19 tarihinde eklendi
  Günlük hayatta yapılan, giyim konusundaki yanlışlara isterseniz öncelikle taytlarla başlayalım...

  Taytlar birkaç sezondur çok moda olmasıyla birlikte,kullanımı konusunda bir çok yanlış yapılmakta. Bacaklarınıza çok fazla güvenmiyorsanız, yapacağınız en büyük yanlış taytı tek başına kullanmak olacaktır. Taytı kullanırken, uzun tunikler ve topuklu çizmelerle çok daha çekici görüneceğinize emin olabilirsiniz.

   

  Yerine göre giyinmemek;

  Şık bir partiye davetli olduğunuzu varsayalım. Salaş bir pantolonla veya günlük bir kıyafetle gidemeyeceğiniz gibi, örneğin bir sokak festivaline katılacağınız zaman da gece kıyafetiyle gidemezsiniz. Bu söylediklerimiz her şeyden önce en basit görgü kuralıdır.

   

   Şık da olsa beyaz çizme;

  Modanın en çok sözü dinlenendahi çocuklarından Galliano’ya göre, beyaz topuklu çizmeler onu kullanan bayanların tamamını basitleştirip çirkinleştiriyor. Bize kalırsa dadahi çocuğu dinlemenizde fayda var. Dinleyin ve eğer böyle bir çizmeye sahipseniz, hemen ondan kurtulmanın yollarını arayın.

   

  Vücutla orantısız aksesuar kullanmak;

  Eğer fazla kilolarınızdan şikayetçiyseniz, küçük bir sırt çantası kullanmak yerine, daha büyük  ve omuzdan çantalarını tercih edin. Böylece fazla kilolarınızı da gizlemeniz mümkün olacaktır.

   

   Yaşına göre giyinmemek;

  Eğer yaşınız 30’u geçmişse ve kıyafet dolabınızda kamuflaj desenli kıyafetleriniz varsa bir an önce kurtulmaya bakın. Çünkü onlar gerçekten gençler için ve sizi olduğunuzdan genç hissetseniz bile komik gösterir.

   

  Tek bir aksesuar kullanarak şık olacağını sanmak;

  Vakko’nun ünlü tasarımcısı Zac Posen’e göre şıklık bir bütündür ve asla ama asla tek bir takı ile bu bütünlüğe sahip olunamaz. Eğer üzerinizdeki kıyafetler fazlasıyla uyumsuz ve rüküşse, sadece çok tarz bir çanta veya ayakkabı giyerek asla bütünlük yakalayamazsınız.

   

  Her türlü abartı;

  Kış aylarında, yağan karın aylarca yerden kalkmadığı bir yerde yaşamıyorsanız, asla bota ihtiyacınız olmayacaktır emin olabilirsiniz. Özellikle de metropol bir kentte yaşıyorsanız. Havanın değiştiği ve rutine binmediği bahar ayları için daha uygun kıyafetler giyerek komik görünme durumu karşısına set çekebilirsiniz. Eğer kendinize yakışan fakat aynı zamanda mevsime ve gideceğiniz ortamın ambiyansına uygun olarak giyinirseniz hiçbir sorun yaşamayacağınızın garantisini verebiliriz.

   

   

UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
3,717 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -