• Yıldızeli Ziraat Odası Kaymakam Pınar’a Destek Çıktı Yıldızeli Ziraat Odası Kaymakam Pınar’a Destek Çıktı Bu haber 23 Eylül 2015, Çarşamba 14:40:03 tarihinde eklendi
  Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde 19 Eylül Gaziler Gününde gerçekleşen serbest kıyafet tartışması sonucunda İlçe Kaymakamı Ahmet Can Pınar’a karşı başlatılan karalama kampanyasına İlçe Ziraat Odası Başkanlığı tepki gösterdi.

  Sosyal medyada ve bazı internet sitelerinde Kaymakam Pınar’a karşı başlatılan karalama kampanyasına karşı tepkiler çığ gibi büyüyor. Son olarak Ziraat Odası Başkanı Ali Balbay bir basın açıklaması yaparak olaya tepki gösterdiğini ve Kaymakam Pınar’ın yanında olduklarını belirtti.

  Başkan Balbay, "19 Eylül Gaziler Gününde yaşanan tatsız olayın ardından bir takım kişiler tarafından İlçe Kaymakamımıza yönelik çok ağır ithamlarda bulunmuşlardır. Aynı konuda hakkında uyarılan kişiler olayın üzerinden çok geçmeden adeta devlete meydan okumak için fırsat kollarcasına tekrar böyle bir işe kalkışmışlardır. Söz konusu yaşanan olay son derece kasıtlı ve birileri tarafından kumpas kurularak çok özel planlanmış bir olaydır. Ben hem köy muhtarı olarak, hem de Ziraat Odası Başkanı olarak yapılan bu çirkin saldırıyı esefle kınıyorum. Göreve geldiği günden itibaren 1 yıl içerisinde ilçemize ait 118 köyün tamamını ziyaret ederek dertlerimize çözüm üreten bir mülki amire karşı yapılan bu haksızlık tarafımızdan asla kabul edilemez. İlçemizin Kaymakamı her zaman insanlara karşı son derece saygılı davranmış, beyefendiliğinden de taviz vermemiştir. Kendileri her zaman sorunlarımızla ilgilenmiş ve çözümler üretmiştir. Ne zaman bir derdimiz olsa yakından ilgilenmiş ve olayları istişare yoluyla halletmeye gitmiştir. Kişiliği ve devlet adamlığıyla hepimize örnek olmuştur. Yapılan bu yakışıksız tavrı kınıyorum ve bu kirli olayı sadece Kaymakamımıza değil ilçemize ve bizlere karşı yapılmış olarak görüyorum. Olayın ardından yönetim kurulu üyelerimiz ve çok sayıda muhtarımızla bir araya geldik. İlçe Kaymakamımızın sonuna kadar yanında olduğumuzu kamuoyu ile paylaşıyoruz. Böyle bir olayın bir eğitim camiası tarafından yapılması bizi daha da derinden üzdü. Bir ilçenin bir devlet adamının bu şekilde sosyal medyada ve bir takım yayın organlarında yargısız infaz yapılarak karalama kampanyası yürütülmesi asla hazmedilemez. Buradan kendilerine sesleniyorum yapmış olduğunuz bu kirli tuzak hedefine ulaşamayacaktır. Bizler buna asla müsaade etmeyeceğiz.”dedi.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
1,101 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -