• Başkan Kale’den Gazilere Ziyaret Başkan Kale’den Gazilere Ziyaret Bu haber 01 Ekim 2015, Perşembe 14:40:03 tarihinde eklendi
  İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, 19 Eylül Gaziler Günü’nde görüştüğü gazileri evlerinde ziyaret etti.

  İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, 19 Eylül Gaziler Günü Kutlama törenlerinde esnasında bazı gazilerin “Başkanım Allah sizden razı olsun. Bizleri her zaman hatırlıyor. İlgi ve alaka gösteriyorsunuz. Müsait olduğunuz bir gün evimize kahve de içmeye bekleriz” şeklindeki davetlerine duyarsız kalmayarak ilçede bulunan gazileri evlerinde ziyaret etti.

  Gazilere yaptığı ziyaretlerde onların sorunlarını, isteklerini dinleyen Başkan Kale, “Bildiğiniz her zaman sizlerin yanınızda olmaya gayret ediyoruz. Sizlerin sorunları benim sorunumdur. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ne gerekiyorsa yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın” dedi.

  Başkan Kale’nin kendilerini ziyaret etmesinden dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getiren Gaziler; “Allah sizden razı olsun. Sizler sadece resmi törenlerde değil her zaman bizlerin hal hatırlarını soran, sıkıntılarımızı giderme gayreti göstermektesiniz. Yaptığınız bu ziyaret bizi onurlandırmıştır” şeklinde konuşarak teşekkür etti.

  Başkan Kale, ziyaretler esnasında 19 Eylül Gaziler Haftası’nda çekilen resimlerin yanı sıra çeşitli hediyeleri de gazilere takdim etti.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
1,060 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -