• Gaziantep Emlak'ta Avrasya Emlak Farkı Gaziantep Emlak\'ta Avrasya Emlak Farkı Bu haber 08 Kasım 2015, Pazar 18:47:51 tarihinde eklendi
  Avrasya Emlak Gaziantep Emlak sektöründe çığır açıyor.

  Sektöre 1997 yılında giriş yaparak, yaklaşık yirmi yıldır Avrasya Emlak ofisinde Gaziantep ve Gazianteplilere hizmet verilmeye devam ediyor.

   

   

  Avrasya Emlak yetkilisi Bekir bey konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Ofisimiz Gaziantep kent merkezi ve bütün ilçelerimize yönelik olarak değişen ihtiyaçları karşılamayı hedeflemektedir. Bölgemiz içinde ve yurt içinde değişen konut ve yapı sistemlerini sizlerle buluşturmak, yüksek standartlara sahip hizmetleri ayağınıza getirmek, güveni hissederek menkul kıymetlerinizin alım – satım işlerinizi gerçekleştirmenize aracılık etmek başlıca görevlerimiz arasında yer almaktadır. Farkımız müşterilerimizin beklentilerini karşılayan menkul ve gayrimenkulleri sürekli portföyümüzde bulundurarak, ihtiyaçlarınıza en kısa sürede cevap verebilmektir. Sizlerin de bildiği gibi içinde yer aldığımız sektör içerinde büyük bir rekabet söz konusudur. Bu rekabet ortamında müşterilerimize en yüksek getiriyi ve en uygun menkul değerleri sağlamayı kendimize rota belirliyoruz. Birikimlerinizi riske atmadan içinde huzurla yaşayabileceğiniz konutlar, üretim faaliyetlerinize en uygun fiziksel şartları bünyesinde barındıran iş yerlerini temin ediyoruz. Bölgede atıl durumda değerlendirilmeyi bekleyen arsalarınızı değerlendirmenizde, yüksek karlı alım satımları gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.” dedi.

   

   GAZİANTEP EMLAK VE GAYRİMENKUL'DE ÖNCE İSİM; AVRASYA EMLAK

  Kiralık konut, kiralık işyeri, kiralık iş sahası, satılık yeni daire, satılık ikinci el konut, satılık iş yeri, satılık arsaya ihtiyacınız olduğunda Avrasya Emlak ofisine mutlaka uğramanızı tavsiye ediyoruz. İl merkezi ve ilçelerinde birçok farklı noktada satılık ve kiralık olmak üzere menkul – gayrimenkul portföyü dâhilinde gereksinimlerinizi karşılamak adına hazır bekliyorlar. Ofis merkezi Şahinbey merkezde bulunmaktadır. Açık adresleri: Karataş Şahintepe Mahallesi, 389 nolu Cadde, Uğur Çarşı E blok no:15/E Şahinbey – Gaziantep olarak geçmektedir. Merkez ofislerinde sizleri ağırlamak, sizlerle yüz yüze görüşmek, tanışmak ve ihtiyaçlarınızı gidermek için hazır bekleyen tüm Avrasya Emlak yetkililerine teşekkür ederiz.

   

   

  Avrasya Emlak çalışma saatleri hafta içi ve cumartesi günleri 07.00 ve 19.00 arasında, Pazar günü ise 09.00 ve 19.00 saatleri arasındadır. Bu saatler dilimleri haricinde kendilerine acil ihtiyacınız olduğunda, ofis merkezi yetkilisi Kadir Şahin’in özel hattı olan 0535 417 16 89 numarası aracılığı ile yardım talep edebilirsiniz. 

   

   

   

  Satmak istediğiniz, kiraya vermeyi düşündüğünüz konut ve arazileri Gaziantep’te en çok takip edilen emlak ofisi olan Avrasya Emlak’a bildirerek beklentilerinize hızlı ve etkili şekilde ulaşabilirsiniz. Aradığınızı ve çok daha fazlasını sizlere vaat eden Avrasya Emlak’ı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

   

UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
101,969 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -