• Gaziantep Emlak'ta Alarm Zilleri Çalıyor Gaziantep Emlak\'ta Alarm Zilleri Çalıyor Bu haber 06 Nisan 2015, Pazartesi 18:11:02 tarihinde eklendi
  Gaziantep'te emlak sektörünün son durumunu emlak sektörünün duayenlerinden CMD Gayrimenkul sahibi Sn. Mustafa KILIÇ ile görüştük. Sn. KILIÇ yaptığı açıklamada, sektörün adeta tıkanma noktasına geldiğini, alışverişin olmamasının emlak sektörü açısından tehlike sinyalleri çaldığını bildirdi.

  CMD Gayrimenkul sahibi Mustafa KILIÇ yaptığı açıklamada, "geçen yıl bu aylarda çok güzel alışveriş vardı. Bu sene gerçekten işler durma noktasına geldi" dedi. Emlak sektörünün genel olarak ekonominin bel kemiği olduğunun altını çizen KILIÇ, emlak ofislerinin anahtar çevir maliyetlerinin oldukça yüksek olduğunu, zaman içerisinde birçok emlakçının bu trende dayanamayarak kapatma noktasına gelebileceğinin altını çizdiğini belirterek; "Yine de geleceğe ilişkin ümidimizi kaybetmedik. Alım satımın tekrar eski seviyelerine geleceği günlerin yakın zamanda tekrar geleceğine inancımız tamdır" dedi.

  Gayrimenkul sektöründe önemli olanın dürüst çalışma anlayışı olduğunu belirten Mustafa KILIÇ ; "kazanç odaklı yaklaşımlarla bu sektöre asla girilmemelidir. Öncelik müşteri memnuniyeti ve insanlara hizmet olmalıdır. Bu sağlandıktan sonra zaten gerisi gelir" dedi. 

  Sn. Mustafa KILIÇ'a vermiş olduğu bilgilerden dolayı teşekkür ediyor, emlak sektöründeki durgunluğun kısa zamanda bitmesi dileklerimizle saygılar sunuyoruz.

   

  CMD Gayrimenkul - Mustafa KILIÇ - İrtibat: 0 533 429 69 62 - 0 342 341 24 94 

UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
3 0
104,716 kez okundu
3
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -