• Öğretmenlere Atık Pil Semineri Öğretmenlere Atık Pil Semineri Bu haber 04 Aralık 2015, Cuma 14:15:23 tarihinde eklendi
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin ardından eğitimcilere de atık pil semineri verdi.

  Büyükşehir Belediyesi, yeni neslin çevre konusunda daha donanımlı olması için okullarda sürdürdüğü eğitim seferberliğine eğitimcileri de dahil etti. Atık Pil ve Akümülatörlerin Kontrolü Yönetmeliği çerçevesinde 17 ilçedeki okullardan öğretmenlere atık piller ve çevreye verdiği zararlar ve bu zararlardan korunmak için yapılması gerekenler hakkında seminer verildi. Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği (TAP) işbirliğiyle bir dizi eğitim çalışması planladı. Bu çalışma ile atık piller konusunda eğitimcilerin bilinçlendirilmesi ve onların aracılığıyla öğrencilere ulaşılması hedefleniyor.

  Eğitim toplantıları Mustafakemalpaşa, Karacabey, Orhaneli, Keles, Büyükorhan ve Harmancık ilçelerinde de yapıldı. Ayrıca ilgili ilçe belediyelerinin temizlik işleri müdürlükleriyle de koordinasyon toplantısı yapıldı.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
1,291 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -