• İlçelerin Çevre Kirliliği Haritası Çıkarılıyor İlçelerin Çevre Kirliliği Haritası Çıkarılıyor Bu haber 14 Aralık 2015, Pazartesi 12:45:09 tarihinde eklendi
  Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Uludağ Üniversitesi arasında imzalanan iş birliği protokolü çerçevesinde 17 ilçede düzenlenecek çalıştaylar Osmangazi’nin ardından Yıldırım ile devam etti.

  İlçelerin çevre meselelerinin belirlenmesi maksadıyla düzenlenen çalıştayların ilki Osmangazi, ikincisi Yıldırım ilçesi için gerçekleştirildi. Çalıştaylara ilçeyi temsil eden sivil toplum kuruluşları, muhtarlıklar ve kamu kurumlarının temsilcileri katıldı. Yaklaşık 50 kişinin katıldığı çalıştaylar, Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Nalan Fidan’ın Büyükşehir Belediyesi’nin çevre konusunda yaptığı çalışmaları anlatmasıyla başladı. Sunumun ardından grup çalışmalarına geçilerek, katı atıktan su kirliğine, hava kirliliğinden görüntü kirliliğine kadar birçok konuyu ele alan soru formu üzerinden ilçenin çevre meseleleriyle ilgili toplantıya katılanların görüşleri alındı.

  Her bir ilçede farklı tarihlerde gerçekleştirilecek çalıştayların neticeleri 5 Haziran Dünya Çevre Günü Bursa kamuoyu ile paylaşılacak.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
1,125 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -