• Öğrencilerin Ödevi Facebook’a Rakip Oldu Öğrencilerin Ödevi Facebook’a Rakip Oldu Bu haber 27 Ocak 2016, Çarşamba 07:50:04 tarihinde eklendi
  Bir ders ödevi olarak geliştirilen Ayneen isimli sosyal ağ 23. gününde Alexa değerlemesinde Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilk 500 sitesi arasına girdi.

  Geçtiğimiz günlerde Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından Sosyal Medya Uzmanlığı dersinde bir ders ödevi olarak geliştirilen Ayneen isimli sosyal ağ 23. gününde Alexa değerlemesinde Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ilk 500 sitesi arasına girdi.

  Bu sıralamaya göre Türkiye’de yapılmış tüm sosyal ağ denemeleri arasında en çok tıklanan site sıralamasına yükselen Ayneen’in üye sayısı 30.000’e yaklaştı. Her gün özel konukların alındığı ve ‘sosyal canlı yayın’ ismi verilen yayınlar sitenin büyümesini her geçen gün daha da hızlandırıyor. Veteriner, diş hekimi ,oyuncu ,gazeteci, bilişim uzmanı gibi bir çok alanlarda farklı konuklar alınarak önceki günlerde yayınlar yapıldı. Bu yayınlarda sitenin üyeleri konuklara sorularını yöneltti ve tüm sorular cevaplandı.

  ODUN HERİF SORULARI CEVAPLAYACAK

  İnternette odun herif olarak bilinen fenomen hesap Cuma akşamı 21.00-22.00 saatleri arasında Ayneen sitesine konuk olarak üyelerden gelen soruları cevaplayacak. Twitter’ın gün geçtikçe daha da fazla politikleşen gündeminden sıkılan kullanıcılar için Ayneen önemli bir alternatif oluyor.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
3,067 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -