• Nişantaşı Üniversitesi, Gönüllü Eğitim Projesi Öğrencilerine Ödül Verdi Nişantaşı Üniversitesi, Gönüllü Eğitim Projesi Öğrencilerine Ödül Verdi Bu haber 16 Şubat 2016, Salı 10:50:16 tarihinde eklendi
  Nişantaşı Üniversitesi bünyesinde yürütülen “Gönüllü Eğitim Projesi” kapsamında, deneme sınavlarında başarılı olan öğrenciler için Bayrampaşa Gençlik Merkezi’nde (BAYEM) Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir’in katılımıyla derece yapan ve başarılı olan öğrencilere ödülleri verildi.

  “Gönüllü Eğitim Projesi” kapsamında Nişantaşı Üniversitesi tarafından görevlendirilen öğretim görevlileri öğrencilere ücretsiz olarak TEOG YGS LYS hazırlık dersleri verdi. Derslerin yanında ayrıca deneme sınavları, hocalar tarafından ücretsiz verilmiş, deneme sınavları yapılmış, ücretsiz tercih ve verimli çalışma yöntemleri alanlarında danışmanlık hizmetleri, meslek seçimi seminerleri, ek olarak il dışı seminer ve milli eğitim ziyaretleri gibi alanlarda da öğrencilerin yanında olan Nişantaşı Üniversitesi, eğitime devam eden öğrencilerin velilerine yapılan ev ziyaretleri ile aile aday ilişki değerlendirmeleri yapılarak veli toplantıları ile sonuçları paylaşma hizmetleri de sundu. Başta Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, İBB Başkanı Kadir Topbaş, Fatih, Eyüp, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Sultangazi, Esenler ve Arnavutköy Belediyeleri tarafından da desteklenen proje 7 yıl önce 11 kişiyle başladı. Şuanda ise 3 yıldır Nişantaşı Üniversitesi’nin de verdiği destekle büyüdü. Ücretsiz TEOG, YGS ve LYS hazırlık kurslarına İstanbul’un her ilçesinden yoğun talep bulunuyor.

  Nişantaşı Üniversitesi tarafından yapılan açıklamada ise “Gönüllü Eğitim Projesi kapsamında eğitim alan ve tercih yapıp Nişantaşı Üniversitesi’ne yerleşen öğrencilere Nişantaşı Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Levent Uysal tarafından tablet hediye edilecek” dendi.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
2,880 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -