• Yabancı Uyruklu Öğrencilere ’’Bilim Etiği’’ Semineri Verildi Yabancı Uyruklu Öğrencilere ’’Bilim Etiği’’ Semineri Verildi Bu haber 19 Şubat 2016, Cuma 10:45:03 tarihinde eklendi
  Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü tarafından yabancı öğrencilere “Bilim Etiği” semineri verildi.

  Kongre Merkezi Kırmızı Salon’da İngilizce olarak gerçekleştirilen seminere konuşmacı olarak, Açıköğretim Fakültesi Uzaktan Öğretim Anabilim Dalı Öğretim üyesi Doç. Dr. Alper Tolga Kumtepe ve Sosyal Bilimler Enstitüsü Öğretim Elemanlarından Arş. Gör. Erdal Arslan katıldı.

  Öğrencileri, “Bilim Etiği” dersi hakkında bilgilendirmek üzere böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Doç. Dr. Alper Tolga Kumtepe, yabancı uyruklu öğrencilere, yeni uygulanmaya başlanan ve uzaktan eğitim kapsamında yürütülmesi planlanan bu dersin içeriğiyle ilgili bilgiler aktardı.

  Arş. Gör. Erdal Arslan ise, gerçekleştirdiği sunumla öğrencilere, “Blackboard Öğrenme Yönetim Sistemi”ni tanıttı. Sistemin doğru kullanılması adına, web sitesindeki kullanım kılavuzunu ve sitede yer alan eğitim videosunu da izlemeleri gerektiğinin altını çizen Arş. Gör. Arslan, derse katılma, sisteme ödev yükleme ve sistemdeki yeniliklerin kullanım şekli gibi konuları da uygulamalı olarak katılımcılara aktardı.

  Seminer, soru-cevap bölümünün ardından son buldu.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
2,349 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -