Hedef Protez
gazihaber.com RSS / XML
gazihaber.com
Bu haber 02 Ocak 2013, Çarşamba 12:47:12 tarihinde eklendi. 4326 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ordu Vazife Malulleri İçin Çalışma

Afyonda Şehit ve Gazi olan askerlerimizin birçok haktan yararlanamayacak olması nedeni ile Sn. Başbakanın talimatı ile önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek yasa çalışması ile Ordu/Polis Vazife Malulleri ile Ordu/Polis Görev Şehit yakınlarına yeni haklar getirilmesi planlanmaktadır. Aşağıda linkini verdiğimiz 23 Ekim 2012 tarihli sehitgazihaber.com haberinde bu çalışmanın başladığı belirtilmişti. Ekim ayından bu zamana çalışması devam eden, Genelkurmay Başkanlığı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının çalışması sonucu yakın zamanda kanunlaşmasını ümit ettiğimiz bu yasa sürecinde talepleri ileterek katkısı olan herkese sonsuz teşekkürler. Bu süreçte katkısı olmadığı halde sonradan sahiplenmeye çalışanların da en azından bundan sonraki süreçte aynı duyarlılığı göstermesini temenni ediyoruz. Umarız bütün Ordu Vazife Malullerini memnun eden ve sorunlarını çözümleyecek bir çalışma olur.
Ordu Vazife Malulleri İçin Çalışma

23 Ekim 2012 Tarihli Haber: http://www.sehitgazihaber.com/haber/860/yasa-calismasina-oneriler.html


Rakip olarak seni istiyorum Camiamıza Müjde
UYARI : "Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz."
Yazdır Paylaş

YORUM YAZMA KURALLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ


kalpsiz23 - Var mı Böyle Birşey? - Tarih: 2013-01-02 - Editöre Şikayet Et - Bu Üyeye Mesaj Gönder
Gerçekten var mı böyle bir çalışma? Haber kaynağı Sağlam mı ki ? Yine Umutlanmayalım ve sonra hüzrana uğramalım. Eğer böyle bir çalışma olursa çok çok iyi olur ki, Özel sektörde çalışmaktan usandık. Hem maaş bişeye yaramıyor hemde hamal gibi çalışıyor. Umarım bu haksızlık biran önce giderilir. Sabırsızlıkla bekliyoruz.Hayde Bakalım

11 kişi beğendi 0 kişi beğenmedi

Bütün Yorumları görmek için tıklayınız!

Resmi Gazete
ANKET
Taner uran'ın Çalışmalarından Memnunmusunuz?
Kararsızım - 51
Hayır - 1969
Evet - 245
Diger anketlerimiz için tıklayın...
Yol Durumu
Dilekçe Örnekleri
Sayfa Yüklenme Süresi : 0.1493 Saniye
İslahiye Gaziantep Haber
Video İzle Sözleşmeli Haber © Copyright 2010 Gazi SOFT Her hakkı saklıdır.  
sanalbasin.com üyesidir