• Orhangazi’ye Modern Hastane Orhangazi’ye Modern Hastane Bu haber 22 Şubat 2016, Pazartesi 15:30:14 tarihinde eklendi
  Bursa’nın Orhangazi ilçesinde yapılan yeni Devlet Hastanesi için geri sayım başladı.

  Mart 2014’de inşaatına başlanan hastane 14 bin metrekare kullanım alanına sahip. 22 poliklinik, aynı anda 4 ameliyatın yapılabileceği ameliyathaneler, son sistem acil servisi ile dikkat çeken Devlet Hastanesi binasını gezen AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın ve Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

  Aydın, yeni hastanenin mart ayında geçici kabulünün yapılacağını belirterek, “Bu süreç nisan ortalarına kadar devam eder. taşınma işlerinin tamamlanmasıyla yeni hastane haziran ayında hizmete başlayacak. Orhangazi son derece modern ve ihtiyaca her yönü ile karşılık verecek bir hastane binasına kavuşuyor. Kullanım alanı, cihazları ve bütün teçhizatı ile modern bir hastane Orhangazi’ye kazandırılmış olacak. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
3,242 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -