• Serdar Tuncer Balıkesir’de Necip Fazıl’ı Anlattı Serdar Tuncer Balıkesir’de Necip Fazıl’ı Anlattı Bu haber 23 Şubat 2016, Salı 13:50:26 tarihinde eklendi
  Karesi Kent Konseyi ve Aktif Gençler Derneği tarafından organize edilen ’Müspet Değerler Mektebi’nin ilk konuğu televizyon programcısı Serdar Tuncer oldu.

  Televizyon programcısı ve şair Serdar Tuncer Balıkesir’de konuştu. Karesi Kent Konseyi ve Aktif Gençler Derneği tarafından organize edilen söyleşide konuşan Tuncer, üstat Necip Fazıl Kısakürek’in hayatı, eserleri ve mefkuresi hakkında açıklamalarda bulundu. Programın açılış konuşmasını yapan Aktif Gençler Derneği Başkanı Sefa Çelebioğlu, derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Konuşmanın ardından sahneye çıkarak salonu hıncahınç dolduran vatandaşlara seslenen Serdar Tuncer, "Düşünce dünyamızın mihenk taşlarımızdan biri olan büyük bir değeri Karesi’de anmak gerçekten bizler için de son derece önemli" dedi.

  Necip Fazıl Kısakürek’in hem özel hayatından, hem de edebi hayatından kesitler anlatan Tuncer, üstadın ’Zindandan Mehmet’e Mektup’, ’Çile’ ve ’Bizim Şarkımız’ isimli şiirlerini de seslendirdi.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
2,676 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -