• Pencere 2016’ya Ücretsiz Gezi Pencere 2016’ya Ücretsiz Gezi Bu haber 24 Şubat 2016, Çarşamba 16:27:07 tarihinde eklendi
  İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), mart ayında sektörel fuar gezisi düzenliyor. İstanbul Tüyap Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek pencere fuarına yönelik günü birlik gezi İTSO üyelerine ücretsiz olacak.

  İstanbul Windows 2016-17. Uluslararası Pencere, Panjur, Cephe Sistemleri ve Aksesuarları, Profil, Üretim Teknolojileri ve Makineleri, Yalıtım Malzemeleri, Hammadde ve Tamamlayıcı Ürünler Fuarı 9 - 12 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılacak. Fuar pencere üreticileri ve ihracatçıları ile sektörün yerli ve yabancı profesyonellerini bir araya getiriyor. Fuarda pencere profil firmaları ve profil işleme firmaları, PVC, ahşap ve alüminyum profilden pencere sistemleri üreticileri ve özel imalatta ihtisaslaşmış firmalar, pencere mekanizmaları üreticileri, profil işleme, pencere imalat makineleri ve yardımcı ekipman üreticileri, pencere sistemleri, panjur ve tamamlayıcı ürün üreticileri, hammadde üreticileri ile pencere yan sanayi üreticileri, cephe sistemleri ve yalıtım firmaları stant açacak.

  İTSO Başkanı Metin Anıl, fuarın PVC pencere üreticileri, ithalatçı, toptancı, satıcı ve uygulayıcıları için bulunmaz bir fırsat olduğunu ifade ederek, sektörde faaliyet gösteren üyelere fuar turuna katılma çağrısı yaptı. Fuarların sektörel gelişmeleri en iyi yansıtan organizasyonlar olduğunu kaydeden Anıl, üretici ve alıcıların sektördeki yenilikleri ve yeni teknolojileri yakından görme ve inceleme fırsatı bulabileceğini vurguladı. Fuar gezisinin 11 Mart’ta günübirlik ve ücretsiz olduğu, katılmak isteyen üyelerin en geç 8 Mart günü mesai bitimine kadar odaya kayıt yaptırması gerektiği hatırlatıldı.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
4,119 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -