• Bölgede İlk Helal Gıda Sertifikasını Nergis Aldı Bölgede İlk Helal Gıda Sertifikasını Nergis Aldı Bu haber 25 Şubat 2016, Perşembe 16:45:39 tarihinde eklendi
  Esenlik Süpermarketleri, Nergis markasıyla Helal Gıda Sertifikasını bünyesine kattı. Böylelikle bölgede ilk Helal Gıda Sertifikasını Nergis markası almış oldu.

  Esenlik Süpermarketlerinin Nergis markası, gıda alanında Doğu Anadolu Bölgesi’nde Helal Gıda Sertifikası alan ilk kuruluş oldu. Güvenli ürünleri vatandaşlara ulaştırmak için 7 gün 24 saat çalıştıklarını ifade eden Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz, kaliteye çok önem verdiklerini aktardı. Üretilen ürünlerin halk tarafından sahiplenilmesinin kendilerine güç verdiğini kaydeden Boyraz, “Her alanda yaptığımız üretimlerde kaliteyi her zaman ön planda tutuyoruz. Çünkü kalite bir defa yapılacak bir şey değil, bir tarz ve çizgidir. Nergis olarak her gün ürün portföyümüze yeni ürünler ekliyoruz. Halkımızın, bu ürünleri üretirken şirketimizden beklentisi ise güvendir. Bizler de bunun farkında ve bilincinde hareket ederek üretimlerimizi sürdürdük. Bunun neticesinde ilk olarak TSE İSO 22000 Gıda Güvenliği ve Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazandık. Yine bölgede bu belgeyi alan ilk kuruluş olmanın gururu ile bünyemize Helal Gıda Sertifikasını alarak güvenli gıda üretme yolunda gücümüze güç kattık. Kamunun gücünü özel sektörün gücü ile perçinleştiren şirketimiz sizler için üretmeye devam edecek. Çünkü var olmanın ve ayakta kalmanın tek yolu her gün kendine bir başka yenilik katmaktan geçmektedir. Bölgenin büyüyen gücü Esenlik, gıda alanında Nergis ile yenilebilen ve içilebilen bütün ürünleri sizlerle buluşturacak. Hedefimiz, üretimlerine yerel olarak başlayan Nergis’i bir Türkiye markası haline dönüştürebilmektir” diye konuştu.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
3,876 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -