• AK Parti Kadın Kolları’ndan Minik Yüreklere Yardım Eli AK Parti Kadın Kolları’ndan Minik Yüreklere Yardım Eli Bu haber 27 Şubat 2016, Cumartesi 19:20:02 tarihinde eklendi
  AK Parti Saray İlçe Kadın Kolları’nın “Minik Yürekler Üşümesin” projesi kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara giyecek yardımında bulunuldu.

  Saray’da faaliyet gösteren iş yerlerinden ve pazarcı esnafının yardımlarıyla kışlık çocuk giyecekleri alınarak imkanı olmayan çocuklara verildi. Hediyelerini alan çocukların mutlulukları ise yüzlerine yansıdı. İhtiyaç sahibi çocuklara giysilerini kendi giydiren AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Çetin, “AK Parti Saray İlçe Teşkilatı Kadın Kolları yönetim kurulu üyelerimiz, çarşı ve pazarcı esnafımıza ve bu projede emeği geçen tüm vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

  “Bundan sonrada Saray’da faydalı ve gerekli hangi proje olursa olsun bizde varız demek için canla başla çalışacağız” diyen AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hülya Çetin, "Bizler yönetimimizle uzun zamandır Ar-Ge çalışmaları içerisindeyiz. Bu çalışmaları uygulamalı olarak siz değerli halkımıza göstermenin gayreti içerisindeyiz. Siyaset rant kapısı değildir. Siyasetin gerçek anlamı halka hizmet vermektir. Dün olduğu gibi bundan sonra da siyaseti hizmete dönüştürmenin çabası ve gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
1,242 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -