• MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın; MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın; Bu haber 28 Şubat 2016, Pazar 18:00:10 tarihinde eklendi
  Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın, “Türk Milliyetçileri kimi zaman Metehan, kimi zaman Bilge Kağan, Kür-Şad, Kılıçarslan, Osman Gazi, Beyazıd olmuş, kimi zaman da Abdulhamit, Mustafa Kemal Atatürk, Nihal Atsız, Alpaslan Türkeş ve Devlet Bahçeli olmuştur” diye konuştu.

  MHP İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya katılan MHP Bolu İl Başkanı Mehmet Aydın, yaptığı konuşmada, “Tarih boyunca Türk milliyetçileri değişik şekillerde iç ve dış tehditlere maruz kaldı. Bu tehditler, kimi zaman devletlerimizin yıkılmasına neden olmuş kimi zaman, aramıza nifak tohumları sokarak fetret devirleri yaşamamıza neden olmuştur. Bu süreçte Türk Milliyetçileri kimi zaman Metehan olmuş, Bilge Kağan olmuş, Kür-Şad olmuş, Kılıçarslan olmuş, Osman Gazi olmuş, Beyazıd olmuş, Abdulhamit olmuş Mustafa Kemal Atatürk olmuş, Nihal Atsız olmuş Alpaslan Türkeş olmuş ve Devlet Bahçeli olmuştur” dedi.

  Milliyetçi Hareket Partisi’nin bir ideoloji partisi olduğunun altını çizen Mehmet Aydın, “Bizim ideolojisi Türk Milliyetçiliğidir. Türk Milliyetçiliği Türk Milletinin tarihi kadar eskidir. Türk Milliyetçiliği her düştüğü zor durumda küllerinden tekrar doğmuştur. Türk Milliyetçiliği var oldukça Milliyetçi Hareket Partisi’ de var olacaktır. Bugün ülkemizin yaşadığı sıkıntıda aynı niteliktedir. Bugün dış güçler ve yerli iş birlikçileri devletimizin tüm kurumlarına sızmışlar eğitim, sağlık, sistemimizden tutunda adalet sistemimiz dahi çökertilmiştir. Türk Silahlı Kuvvetlerimizin en mahrem bilgileri, kozmik odaları tarumar edilmiştir. En önemlisi özgür basınımızın sesi kısılmış muhalif olma hakkı elinden alınmıştır” diye konuştu.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
1,136 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -