• Vali Işın Halkla Bir Araya Geldi Vali Işın Halkla Bir Araya Geldi Bu haber 28 Şubat 2016, Pazar 18:25:02 tarihinde eklendi
  Ağrı Valisi Musa Işın, “Şu anda ister PKK olsun, ister IŞİD ya da diğer terör örgütleri olsun hepsi Müslümanları öldürmektedir” dedi.

  Ağrı Valisi Işın, eşi Tuba Işın ile Gazi Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Vali Musa Işın, devletin vatandaşı için var olduğunu söyleyerek, “Eğer vatandaş kendi huzurunu sağlamak ve korumak için çabalamazsa bu işin bir ayağı eksik kalır. Kimsenin huzurumuzu bozmasına izin vermeyelim. Yalan ve yanlış insanların peşine takılmayalım. Biz önce insan olarak peygamberimizin arkasından gideceğiz. Bizim rehberimiz peygamberimizdir. Adam öldürenler, anarşist olanlar ve ‘Allah’a savaş açtım’ diyenler kimsenin rehberi olamaz. Onlar olsa olsa haydut ve anarşist olabilir. Kürtlerin de Türklerin de rehberi peygamberimizdir. Allah kimseye ‘sen Türk müsün ya da Kürt müsün’ diye sormayacak. Allah bize ‘sen beni tanıdın mı, tanımadın mı’ diye soracak. PKK’nın amacı Kürtleri dinsizleştirmektir. Bunu açıkça kendileri de söylüyor. Bu kadar açık bir şekilde ‘ben İslam düşmanıyım’ diyen başka bir örgüt yeryüzüne gelmemiştir. Peygamber Efendimize hakaret içerikli afişler Diyarbakır’da her yere asıldı. Müslüman olan bunu yapar mı? Güneydoğu Anadolu’daki terör olayları nedeniyle binlerce vatandaş evlerinden ve barklarından ayrılarak göç etmek zorunda kaldı. Haydutlar, eşkıyalar ve anarşistler yüzünden Diyarbakır ve Cizre’den 390 bin kişi göç etmek zorunda kaldı. Şu anda ister PKK olsun, ister IŞİD ya da diğer terör örgütleri olsun, hepsi Müslümanları öldürmektedir. Niye Müslüman olmayan başka bir ülkede savaş ve terör yok? Dünyada 190 civarında devlet bulunmaktadır. Sadece Müslüman coğrafyasında kan akmaktadır. Suriye’de 400 bin insan öldürüldü. İstiyorlar ki Türkiye de Suriye gibi olsun. Devletimize ve vatanımıza sahip çıkalım. Bu vatan hepimizin vatanı. Bayrak hepimizin bayrağı. Oyuna gelmeyelim, aklımızı kullanalım. Terör örgütü, ‘Kürtler zordan anlar’ diyor, bu terörist başının sözüdür. Kürt halkına bu zulmü yapıyorlar. Yazık bu halka. Bu halk misafirperver, samimi, dindar, namusuna ve şerefine düşkündür. Bu halka zulmetmeye kimin hakkı var? Allah’ın izniyle devlet olarak vatandaşların canını ve malını koruyacağız. Siz de bu haydutlara ve onların maşalığını yaparak evlerinize kadar gelenlere inanmayınız. Bütün meslekleri yalancılık üzerinedir. Dediler ki ‘Cizre’de bir evde 60 yaralı var, devlet ve sağlık ekipleri oraya gitmiyor’ diye yalan uydurdular. Her şey ortaya çıktı, hepsi yalan. Askeri ve polisi oraya çekip öldürmek istediler. Oraya teröristler sığınmıştı ve o ev teröristlerin cephaneliğiydi” dedi.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
1,066 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -