• Gündoğumu.com yenilendi Gündoğumu.com yenilendi Bu haber 28 Haziran 2016, Salı 07:58:56 tarihinde eklendi
  ‘Sıradan değil, Sıladan Haber’ sloganıyla Gümüşhane şehri başta olmak üzere, bölgenin ve Türkiye’nin sesi olma adına okuyucularının karşısına gelen www.gundogumu.com haber sayfasını yeniledi.

  İki yılda bir olmak üzere haber yazılım şeklini yineleyen haber sayfamız,  bu sözünü tutarak 2016’da da okuyucularının karşısına geldi.

  İlke olarak Gümüşhane gündemini sürekli elinde tutan Gümüşhane  Gazetesi olma sorumluluğu içerisinde, Gümüşhane’ye dönük haberleri, Gümüşhane Gazeteleri arasında en çok takip edilen haber sayfası olma özelliğini koruyarak, Gümüşhane Yerel Medyası olma adına, Gümüşhane Yerel haberlerini objektif, tarafsız ve en çarpıcı başlıklarla okuyucularına taşıyan ve de Gümüşhane Haber Siteleri arasında farklılığını göstererek, Gümüşhane’deki Gelişmeleri, Gümüşhane’ye dönük en ilginç, dikkat çeken ayrıntıları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

  Bu sebeple, www.gundogumu.com, fark yaratan ayrıntısıyla, yenilenmiş yüzüyle, her zamanki dinamizmini ve okuyucusuna olan saygısını koruyarak siz değerli okurlarına en iyi hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşıyor.

  Daha iyi haberlerde buluşmak üzere….

UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
4,245 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -