• Vatandaşlık Görevi İmza Kampanyası Vatandaşlık Görevi İmza Kampanyası Bu haber 20 Temmuz 2016, Çarşamba 11:20:45 tarihinde eklendi
  Ülkemizin demokratik, laik, sosyal, hukuk devleti ilkelerine dayanan parlamenter sistemini askıya alarak askeri diktatörlük kurmak için yönetime el koymayı amaçlayan 15 Temmuz 2016 tarihli darbe girişimi, Yüce Türk Milleti’nin ölümü görmezden gelip fedakar ve kahramanca demokrasiye sahip çıkması, kahraman Türk Emniyet Teşkilatı ile darbecilere dur deyip gerçek birer vatan kahramanı olarak onlarla mücadele edip gerekli dersi veren Türk Silahlı Kuvvetlerinin mümtaz vatan evlatları sayesinde önlenmiştir.

  Vatanın evlatlarına ve Türk Milleti’ne kast eden bu hain darbe girişiminin arkasındaki isim olduğu yetkililerce açıklanan  FETÖ'nün elebaşı olan ve hala ABD toprakları içerisinde ikamet eden Fethullah Gülen’in Türk Adaleti önünde hesap vermesi için ABD tarafından derhal Türkiye’ye iade edilmesi hususunda basın organlarından da takip edileceği üzere devletimiz gerekli girişimlere devam etmekte olup, sorumlu vatandaşlar ve ülkesine sahip çıkan Şehit aileleri ve Gaziler olarak sesimizi ABD yönetimine ve Beyaz Saray’a duyurmak için;  https://petitions.whitehouse.gov/petition/i-would-our-government-stop-providing-safe-haven-fethullah-gulen-and-i-want-him-delivered-turkey  adresinde yer alan linki tıklayarak ABD’nin Fethullah Gülen’e ev sahipliği yapmayı bırakıp Türkiye’ye iade etmesini sağlamak her Türk vatandaşının ve özellikle görevi milletin ve devletine sadakatla bağlı tüm Şehit aileleri ve Gazilerin vazifesidir.

   

  Böyle acı günleri Aziz ve Necip Milletimizin tekrar yaşamaması dua ve dilekleriyle bilgilerinize sunulur.

   

  -------------------------

  Gazihaber.com

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
5 1
8,747 kez okundu
5
1

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2021 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -