• Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğinden 65. Mevlit Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneğinden 65. Mevlit Bu haber 29 Ağustos 2016, Pazartesi 10:11:36 tarihinde eklendi
  Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği şehitlerin ve ebediyete intikal etmiş olan gazilerin ruhuna derneğin kuruluşundan bu yana her ay düzenlediği Kur’an-ı Kerim ve Mevlidi şerif programının 65.ncisi 27.08.2016 cumartesi günü gerçekleştirdi.

  Dernek binasında düzenlenen programa Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Müftüsü İsmail Çiçek, şehit aileleri, gaziler ve yakınları katıldı.

   

  Tahirağa mescidi imamı Necattin Boyun(Bülbül hoca), Emirefendi mah. Ensar mescidi  imamı Mustafa Pekdemir, Türk köyü mah. İmamı Musa Özçelik, Eynegazi mah. İmamı Mustafa Ak  hocalarca okunan  Kur’an-ı Kerim  ve  ilahilerin ardından  Bafra İlçe Müftüsü İsmail Çiçek  şehitlikle ilgili sohbette bulundu  Bafra İlçe Vaizi Abdullah Demircan hoca tarafından  okunan  duanın ardından program ikramla sona erdi.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
4,044 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -