• Bu Millete Diz Çöktüremeyeceksiniz! Bu Millete Diz Çöktüremeyeceksiniz! Bu haber 11 Aralık 2016, Pazar 13:15:38 tarihinde eklendi
  Taşeron örgüt pkk yine tasmasını tutan hain odakların güdümü ile harekete geçti.

  Türkiye artık kendi rotasını kendisi çiziyor ve eski Türkiye değil. Yıllardır kanımızı emen ve hiçbir karşılığı bulunmayan dolara savaş açtığımız şu günlerde bu ve benzeri güdümlü saldırıları yapmaktan imtina etmeyeceklerdir. Dolardan kopuş domino etkisi ile diğer ülkelerce de desteklenirse bu Amerika'nın çöküşü demektir. Bunu bilen Amerika'nın neler yapacağı ya da yaptırabileceğini tahmin edebilmek hiç de zor değil. Millet olarak bize düşen siyasi görüşü ne olursa olsun, aynen Yenikapı ruhunda olduğu gibi Millet olarak birbirimize sarılmak ve bizleri yöneten, Milletçe seçilmiş siyasi iktidarın sonuna kadar yanında olmaktır. Ülkenin bekası için bu oyunları bozacak ve bu Millete diz çöktürülemeyeceğini gösterecek tek güç, yine Millettir. Bu vesile ile Şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, Gazilerimize acil şifa dileriz.

  Bütün taşeron kukla terör örgütleri topunuz birleşseniz yine de bu ülkeyi asla bölemeyecek, ve bu Millete asla diz çöktüremeyeceksiniz!!!


  Hamit YILDIZ
  Gazi J. Yzb.
  Gazihaber.com
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
3 0
56,192 kez okundu
3
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -