• 19 Eylül Gaziler Günü 19 Eylül Gaziler Günü Bu haber 20 Eylül 2017, Çarşamba 11:36:48 tarihinde eklendi
  Dün 19 Eylül Gaziler Günüydü. Yılda 1 kere mesaj yayınlamakla ,Gazilerin sorunlarını çözdüğünü zanneden Yöneticilerin kafası artık 1 sene rahat. Bir daha ki 19 Eylül'e kadar Gaziler kimsenin aklına gelmez.

  Vatan için sakat kalmış,acı çekiyormuş, evi yokmuş, hastanede sürünüyormuş , protez alamıyormuş, kirasını ödeyememiş, banka borçları boyunu aşmış, Belediye otobüsü şoförü Hakaret etmiş kimin umrunda ??? 


  Vatan uğruna yarım kalmış insanların, bir kaç süslü cümle ile mutlu olacağını sanan yönetici var mıdır ? 

  Efendiler, Gazilerin yığınla sorunu var ama bunlar çözülemeyecek sorunlar değil. Gazilerin en büyük sorunu,onların sorunlarını çözmek istemeyen, Vatan uğruna yaptıkları fedakârlıklara rağmen varlıklarını umursamayan ruhsuz,kendi çıkarlarından başka bir şey düşünmeyen yöneticilerdir.

  Yaşadığınız ilk Valilerden başlayarak Ankara da en tepede oturanlara sorun bakalım Gazilerin ne sorunları varmış ?   

  Onlara kalsa bizlerin hiç sorunu yok . Oysa 100 Gaziye sorsalar,100 ayrı sorun duyarlar. 

  Dışı eli içi beni yakar derler ya,bizlerin durumu aynen budur. 

  Tekrar ediyorum, Gazilerin çözülemeyecek sorunu yok,en büyük sorun,Prosedürü bahane eden Umursamaz yöneticiler. 

  İsteseler birkaç ay içinde tüm sorunlar çözülür. 

  Yeterr ki istesinler. 

  Saygılarımla,


  GAZİ RAFET KELEŞ
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
10 0
115,007 kez okundu
10
0

YORUMLAR

4 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

 • resim Devran Türk Editöre şikayet et 25 Eylül 2017 Pazartesi 12:40 "...Oysa 100 Gaziye sorsalar,100 ayrı sorun duyarlar. .." Ne oldu bak (?) Tam dört yıldır Rütbeliler senle aynı kanuna tabi oldukları halde %25 zamdan mahrumdurlar. Onlar okudular Komutanlık yaptılar sizlere. Mükafatı bu mu olmalıydı (?) Rütbeliyi aynı kanuna tabi oldukları halde zam artışından ayıran bu anlayışa yazıklar olsun! Konu milletvekili olduğunda toptan kursaklarına indirenler Şehit Yakını ve Malul bir kesim Rütbeliye ŞÜKÜR ÇEKİN demişlerdir! Taner Uran Beyler de 4 yıldır tribünden izlemekle yetiniyor helal olsun size ne diyeyim ki! Vazife malulü olduğu halde bir Rütbeli sefalet maaşıyla yaşamaya çalışıyor Taner Bey! Emsal aylığı alıp oh be dünya varmış demek kolay olsa gerekti! 6 Yanıtla
 • resim Rafet Keleş @Devran Türk Editöre şikayet et 29 Eylül 2017 Cuma 20:55 Rütbeliye % 25 zammı biz verdirmemiş değiliz,bu uygulamanın yanlış olduğunu,daha önceki yazılarımda da velirtti. Keşke kanun çıkarma yetkim olsa da, haksızlığa uğrayan,mağdur olan herkesin mağduriyetini ortadan kaldırabilsem. Rütbelilerin de %25 zammı alması gerekir elbette ama bunun sorumlusu Er Vazife Malulleri değil. Bence bunun en büyük sorumlusu,Dernek üyeletinin haklarini kollamaktan aciz olan dernek yöneticileridir.
  2 Yanıtla
 • resim serkan altaş Editöre şikayet et 29 Kasım 2017 Çarşamba 10:09 GAZİLERİN KAMUDA ATANMASI
  Kanun, Terörle Mücadele Kanunu'nda da değişiklik yapıyor. Kanun kapsamında istihdam hakkı bulunan hak sahiplerinin, yaş sınırı aranmaksızın bu haktan yararlanması sağlanıyor.

  Terörle mücadele sırasında yaralanan vazife malulleri ile 15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin bastırılmasında yaralanan ancak memur kadrolarına atanamayan ilköğretim, ortaokul ve ilkokul mezunları için de düzenleme yapılıyor. Kanunla, bu kişiler, hizmetli unvanlı kadro ve pozisyonlar yerine memur unvanlı kadro ve pozisyonlara atanabilecek.

  Ana, baba veya kardeşlerin istihdam hakkını kullanmaması durumunda eş veya çocuklardan toplam iki kişi bundan yararlanabilecek.

  Tasarının yasalaşıp yayımı tarihine kadar geçen sürede, hizmetli unvanlı kadro ve pozisyonlara ataması yapılan ve halen bu unvanda görev yapan gazilerin kadro ve pozisyonları, memur unvanlı olarak değiştirilecek.

  Kanunla, teknoloji geliştirme bölgeleri, organize sanayi bölgeleri, serbest bölgeler ve yerleşim alanları içerisinde bulunan sanayi sitelerinin ve münferit sanayi işletmelerinin, yerleşim yeri dışına çıkarılması için kuruluş ve genişleme aşamalarında ihtiyaç duyulan mera vasıflı yerlerin tahsis amacı değişikliklerinde 20 yıllık ot bedelinden muafiyet sağlanı
  1 Yanıtla
 • resim harun yıldırım gazı @Rafet Keleş Editöre şikayet et 11 Ocak 2018 Perşembe 19:40 harun yıldırım gazı rıfat bey doğu soyluyor sorun devlette deyıl sectığımız şübe başkanları ve genel başkanmızda 16 yıldır bır başbakanla ve cuhur başkanında bır randavu alamıyor cıksın gazılere annatsın bu sebeble vermıyor desın gazılerı mağdur bıraktılar muharıf gazılerın arasındakı maaş eşıtsızlığı ve cocularımıza ış hakkı gıderemedıler her bır gazının 11 yılda 50 bın zarı var 2007 haklarımızı alaydılar bırer cocularımızı işe alsaydılar 2000 aylıktan 240 cocuklarımızın zararı olmüştur bu zararımızı kım karşılar..rıfat bey 1 Yanıtla

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2021 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -