• Gaziden Engelleri Aşan Proje Gaziden Engelleri Aşan Proje Bu haber 23 Aralık 2018, Pazar 17:50:06 tarihinde eklendi
  Terörle mücadele Gazisi Tolgahan Ateş Gazilerin yıllardır çektikleri sıkıntılara meydan okuyan bir projeye imza attı. Talyalift markası ile engelli asansörü projesi geliştiren Ateş; "Tüm Türkiye'de özellikle Gazilerimiz başta olmak üzere tüm engellilerimizin dertlerine bir nebze derman olabiliyorsak ne mutlu bize." dedi.

  Mevcut engelli asansör sistemlerinden oldukça farklı, kullanışlı ve uzun ömürlü bir sistemi oluşturduklarının altını çizen Tolgahan Ateş, Gazilerimizin hizmetine sunulacak olan engelli asansörlerinde kazanımdan önce hizmeti esas aldıklarını ve bir telefon kadar yakın olduğunu iletti. Tamamen yerli ve kendi imkanları ile projeyi oluşturduklarını dile getiren Ateş, Antalya Bilim Üniversitesi ile aylara varan ortak bilimsel çalışma neticesinde oluşturulan projemiz Vatanımıza, Milletimize hayırlı uğurlu olsun diye sözlelerine ekledi.

  Tolgahan Ateş - 0 532 393 00 09

   

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
6 0
87,953 kez okundu
6
0

YORUMLAR

1 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

 • resim Kadir YAVUZ Editöre şikayet et 04 Ocak 2020 Cumartesi 09:07 Hayırlı günler bu asansörün ev merdivenlerinde kullanmak için uygunmu? daireye çıkarken merdivenlerden dönme özelliği varmı. fiat durumu nedir. 0 Yanıtla

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -