• Gazi J. Yzb. Hamit YILDIZ’dan Başkan Oktay KAYA'ya Anlamlı Ziyaret Gazi J. Yzb. Hamit YILDIZ’dan Başkan Oktay KAYA\'ya Anlamlı Ziyaret Bu haber 30 Nisan 2019, Salı 11:57:50 tarihinde eklendi
  Gazi J. Yzb. Hamit YILDIZ, İstanbul Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanlığını ziyaret etti.

  Hamido Baklava & Fıstık İstanbul’daki ikinci şubesini Göztepe ilçesinde açtı. Göztepe Çemenzar bayisinin açılışı 28 Nisan 2019 tarihinde yapıldı. Görkemli bir açılışa ev sahipliği yapan Göztepe Çemenzar Bayisi, açılış töreninde önemli isimleri ağırladı. Bu isimler arasında Gazi J. Yzb. Hamit Yıldız ve Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya da yer aldı.

  Önce Anadolu Yakası Şube Başkanlığını Ziyaret Etti

  Hamido Baklava & Fıstık Göztepe Çemenzar Bayisinin açılışı için İstanbul’a gelen Gazi J. Yzb. Hamit Yıldız tören öncesinde Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanlığını ziyaret etti. Yıldız’ı burada Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay Kaya karşıladı. Kaya, Hamit Yıldız’a dernek bünyesinde yaptıklara çalışmalar ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Sonrasında ise dernek binasını gezdirdi. Ziyaret oldukça keyifli geçerken, ikili bol bol fikir alışverişinde bulundu.

  Gazi J. Yzb. Hamit Yıldız Anadolu Yakası Şube Başkanlığı ziyareti sonrasında dernek Başkanı Oktay Kaya ile birlikte Hamido Baklava & Fıstık Göztepe Çemenzar Bayisinin açılış törenine gitti. Burada konuklarla tek tek ilgilenen Yıldız, yeni bayi açılışını Oktay Kaya ile birlikte gerçekleştirdi.

  Oktay Kaya Başarılar Diledi

  Açılış sonrasında İnstagram ve Facebook hesabından açıklama yapan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya şunları kaydetti. "Sayın Yüzbaşı Gazi HAMİT YILDIZ komutanımız Hamido baklavalarının İstanbul'da bir Göztepe'de şube açılışına geldi kendisi firmanın sahibi camiamız tarafından tanınan sevilen sayılan saygı duyulan beyefendi düzgün adam gibi adam İstanbul’a gelmiş bize de uğradı Derneğimize ve Beni ziyaret etti kendi bilgi ve donanımından da faydalandık fikir istişaresi yaptık güzel projeleri var kendi sağ olsun bize çok güzel fikirler verdi Sağ olsun var olsun Allah razı olsun Allah işini gücünü rast getirsin bereketini arttırsın Bizim de arkadaşlarımız böyle güzel yerlerde güzel makamlarda üreten yanında işçi çalıştıran istihdam eden Gazi arkadaşlarımız olmasından onur ve gurur duydum Sağlıklı mutlu huzurlu bir ömür ve başarılar diliyorum Saygılarımla Başkan Oktay Kaya.”

  Hamit Yıldız: “Kaya Gecesini Gündüzüne Katarak Mücadele Eden Bir Başkan”

  Öte yandan sosyal medya aracılığı ile bir açıklamada Gazi J. Yzb. Hamit Yıldız’dan geldi. Yıldız açıklamasında “Daha önceden değerli Başkanımız Gazi Oktay KAYA ile yüz yüze görüşme fırsatı bulmamıştım. İlk kez açılış vesilesi ile görüştük. Gerçekten şube başkanlığını gezdiğimden bizzat müşahade ettiğim husus üyeleri için çalışan, gecesini gündüzüne katarak mücadele eden bir Başkan olduğuydu. Çocuk oyun alanından, Çanakkale müzesine, Mescidinden, Konferans salonuna kadar tam bir konsept gerçekleştirmiş. Allah başta Başkan Oktay Kaya olmak üzere emeği geçen herkesten razı olsun. Ayrıca Başkanımın bizzat katılarak İstanbul 2. Bayimizin açılışını gerçekleştirmesi de bizler için ayrı bir onur vesilesidir” dedi.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
1 0
85,409 kez okundu
1
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -