• Dernek Başkanı Gazi Oktay Kaya ve Arkadaşları Ankara’da! Dernek Başkanı Gazi Oktay Kaya ve Arkadaşları Ankara’da! Bu haber 02 Mayıs 2019, Perşembe 11:50:19 tarihinde eklendi
  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay Kaya ve arkadaşları Ankara’ya gitti.

   

  Anadolu Yakası Dernek Başkanı Kaya ve arkadaşlarının Başkentteki ilk ziyaret adresi Ankara Bilkent Rehabilitasyon Merkezinde tedavi altında bulunan Gazi İlyas İlmek oldu. Gazi İlmek’e yapılan geçmiş olsun ziyaretine Gazi Aytekin, Gazi Celal, Gazi Nihat ve Gazi Oktay katıldı. Arkadaşlarını karşısında gören tedavisine devam edilen Gazi İlmek ise şaşkınlığını ve mutluluğunu gizleyemedi. Diğer dernek üyelerinin kendisine selam söylediğini, dua ettiklerini öğrenen Gazi İlmek Dernek Başkanı Kaya’ya memnuniyetini aktardı. Öte yandan Ankara Bilkent Rehabilitasyon Merkezinde tedavi altında bulunan diğer gazi arkadaşlarına da geçmiş olsun dileklerini sunan Dernek Başkanı Oktay ve arkadaşları onlara da moral vermeyi ihmal etmedi. Gazi Oktay Kaya tedavi altında bulunan Gazi İlmek’e yapılan ziyaret sonrasında sosyal medya aracılığı ile “Ankara Bilkent Rehabilitasyon merkezindeyiz. Gazi kardeşimiz İlyas İLMEK kardeşimizi ziyarete geldik. Ameliyat başarılı geçmiş Tedavisi devam ediyor. Allah acil şifalar versin moral vermek için geldik. Gece dörtten beri yoldayız hayırlısıyla ziyaretlerimizi bitirip azasız belasız İstanbul'a gelmeyi düşünüyoruz. Bütün üyelerimizin selamını ve dualarını buraya getirdik arkadaşımıza ilettik. Katılım sağlayan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Saygılarımla Başkan Oktay Kaya” dedi.

  Ankara’ya giden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay ve arkadaşlarının ikinci ziyaret yeri Anıtkabir oldu. Burada Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mareşal Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ziyaret ederek dualar etti, Anıtkabir’i gezdi. Burada bol bol hatıra fotoğrafı çektiren grup bazı kareleri sosyal medya hesaplarında paylaştı.

  İstanbul’dan sabaha karşı saat dörtte yola çıkan grup, Büyük Birlik Partisi'nin lideri Muhsin Yazıcıoğlu’nu da unutmadı. Merhum Yazıcıoğlu’nu dernek adına kabrinde ziyaret eden Gazi Oktay ve arkadaşları burada dua etti. Oktay kabir ziyareti sonrasında “Bu ülkenin gelmiş geçmiş dürüst ilkeli siyasetçilerinden olan Sivaslı hemşerim Sayın Muhsin Yazıcıoğlu Büyük Birlik Partisi'nin liderini  kabrinde ziyaret ettik. Dernek üyelerimizin dualarını, selamlarını getirdik. Ziyaretleri dernek adına yapıyoruz. Saygılarımla…” dedi.

  Ankara’ya giden Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay ve arkadaşlarının bir sonraki durağı ise Milliyetçi Hareket Partisinin kurucusu Alpaslan Türkeş’in kabri oldu. Türkeş’in kabri başında yapılan dualara şehit ailelerinin ve gazi arkadaşlarının selamını da eklediklerini belirten Anadolu Yakası Dernek Başkanı Kaya, “Milliyetçi Hareket Partisinin kurucusu ve bu ülkenin yetiştirdiği en büyük liderlerden Sayın ALPASLAN TÜRKEŞ kabri başında ziyaret gerçekleştirdik. Dualarımızı ettik, şehit aileleri ve gazileri selamını muhabbetini dualarını kendisine ilettik. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun” ifadelerini kullandığı bir açıklama yaptı.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
1 0
2,108 kez okundu
1
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -