• Gazi Kaya, Genel Başkan Mustafa Işık’la Görüştü Gazi Kaya, Genel Başkan Mustafa Işık’la Görüştü Bu haber 03 Mayıs 2019, Cuma 11:14:05 tarihinde eklendi
  Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay Kaya ve arkadaşları Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ile Ankara’da bir araya geldi.

   

  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay Kaya ve arkadaşları Ankara’ya gitti. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ile bir araya gelen grubun buluşma noktası Ankara Bilkent Rehabilitasyon Merkezi oldu. Saat 17.00’da başlayan görüşme yaklaşık üç buçuk saat kadar devam etti. Anadolu Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya ve arkadaşları üyelerin sorunlarını, isteklerini Genel Başkan Mustafa Işık’a iletti. Işık, Kaya’ya şubede ziyaret sözü vererek sorunları birlikte çözeceklerini kaydetti. Öte yandan Genel Merkez bünyesinde yaptıkları çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aktardı.

  Anadolu Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya, Genel Başkan Mustafa Işık ile yapılan toplantı sonrasında “Türkiye harp malulü Gaziler Şehit dul ve yetimleri Derneği Genel Başkanımız Sayın Mustafa Işık beyefendi ile Ankara Bilkent rehabilitasyon merkezinde akşam çay sohbeti yaparak yaklaşık akşam 17 de buluştuk. 3 buçuk saattir toplantı yapıyoruz ve şimdi toplantınız bitti bütün sorunlarımızı sıkıntılarımızı dertlerimizi kendisine anlattık. Üyelerimizin isteklerini ve taleplerini yapacağımız projeleri paylaştık. En kısa zamanda şubemize gelip ziyaret edecek ve yapacağımız projeleri ve sıkıntılarımızın çözümü noktasında genel merkezimizle ortak işler yapacağız inşallah. Bizimle ilgili çıkması gereken Kanunları'nda takipçisi olduğunu söyledi genel başkanımız ve genel merkezin yaptığı çalışmalar hakkında bize de bilgi verdi. İnşallah güzel haberler alacağız umutluyuz. Hakkımızda hayırlı olsun diyelim. Saygılarımla Başkan Oktay Kaya” ifadelerini kullandığı bir açıklama yaptı.

  Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay ve arkadaşlarının Ankara ziyareti oldukça yoğun geçti. Neredeyse 24 saat ayakta kalan üyeleri ve gazi arkadaşları için uykusuz kalan grup saatler 02.00’ı gösterdiğinde İstanbul’a dönüş yolculuğuna başladı.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
93,612 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2021 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -