• Gazi ve Şehit Aileleri İftar Organizasyonunda Buluştu Gazi ve Şehit Aileleri İftar Organizasyonunda Buluştu Bu haber 19 Mayıs 2019, Pazar 16:32:16 tarihinde eklendi


  Gaziantep Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Ramazan ayı münasebetiyle şehit ailelerinin ve gazilerin katıldığı bir iftar düzenledi.

  Şehit Aileleri ve Gaziler İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

  Gaziantep Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Gazi Hasan Basri Yılmaz tarafından organize edilen iftar yemeğine katılım oldukça yüksek oldu. Organizasyona şehit aileleri ile gaziler katılım gösterdi. Bunun yanında dernek üyeleri de iftar programına katılanlar arasında yer aldı.

  İftar Organizasyonunun Sponsorluğunu Hamido Baklava & Fıstık Yaptı

  Gaziantep Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Gazi Hasan Basri Yılmaz ve üyelerin çalışmalarıyla hayata geçirilen iftar organizasyonunun sponsorluğunu ise Hamido Baklava & Fıstık yaptı. Hamido Baklava & Fıstık bu örnek davranışıyla gerek Dernek Başkan ve üyelerini gerek şehit ailelerini gerekse gazileri memnun etti. Oldukça keyifli bir iftar yemeğinde bir araya gelen şehit aileleri ve gaziler organizasyondan mutlu ayrıldı.

  Dernek Başkanı Gazi Hasan Basri Yılmaz’dan Hamido Baklavaya Teşekkür Mesajı!

  Gaziantep Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Gazi Hasan Basri Yılmaz organizasyon sırasında kısa bir açıklamada yaptı. Şehit aileleri ve gazi arkadaşlarıyla güzel bir gece geçirdiklerinin altını çizen Dernek Başkanı Yılmaz, organizasyonun sponsoru Hamido Baklava & Fıstık’a katkılarından dolayı teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
17,702 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -