• Osmanoğlu Yeniden Başkan! Osmanoğlu Yeniden Başkan! Bu haber 27 Ekim 2019, Pazar 15:54:47 tarihinde eklendi


   

  Yurt-Sav.Diyarbakır Şehit Aileleri Derneğinin 10. Genel Kurul Kongresi düzenlendi. Üyelerin kongreye olan ilgisinin yüksek olduğu gözlemlendi. Kalabalığın coşkulu ve heyecanlı olduğu dikkat çekenler arasında yer aldı. Üyelerin yüzde doksanının kongreye katılım sağladığı, organizasyona katılamayanların ise mazeret bildirdiği kaydedildi.

  Başkana Güven Tam…

  Yurt-Sav.Diyarbakır Şehit Aileleri Derneğinin 10. Genel Kurul Kongresi bayram havasında başladı. Neredeyse tüm üyelerin hazır bulunduğu kongrede, oylamanın başlamasıyla birlikte heyecanlı dakikalar yaşandı. Sandıktan çıkacak isim kim olacak sorusunun yanıtı ise oyların sayılması ile netlik kazandı.

  Derneğin 10. Genel Kurul Kongresinde başkanlığa layık görülen isim Ömer Osmanoğlu oldu. Üyelerle karşılıklı güven tazeleyen Osmanoğlu derneğin başkan koltuğuna yeniden oturdu.

  Yurt-Sav.Diyarbakır Şehit Aileleri Derneğinin 10. Genel Kurul Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen Osmanoğlu sandıktan çıkan karar sonrasında kısa bir açıklama yaptı. Başkan açıklamasında kongrede yer alan ve mazerek bildirerek katılım sağlayamayan tüm üyelere teşekkür etti. Şehit ve kahraman gazileri saygıyla andıklarını belitti.

  Dernek Başkanı Ömer Osmanoğlu açıklamasında şunları kaydetti:

  Bugün derneğimizin 10.genel kurul kongresini gerçekleştirdik.

  Yapılan kongrede üyelerimizin %90 hazır bulunarak ve yeniden bana yetki vererek yola devam kararı verdiler.

  Kongreye katılan veya mazeret bildirerek kongreye katılamayan tüm üyelerimizi şahsım ve yönetim kurulum adına herbirine ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

  Kongremize katılarak bizleri onure eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyorum.

  Bu vesileyle tüm aziz şehitlerimizi rahmetle kahraman gazilerimizi saygıyla aniyorum.

  Cenab-ı Allah bizi bu hizmete layık görsün inşallah.

  Yurt-Sav.Diyarbakır Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ömer OSMANOĞLU.

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
83,011 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -