• Sakarya Şehit ve Gazi İnternet Sitemiz Tekrar yayında Sakarya Şehit ve Gazi İnternet Sitemiz Tekrar yayında Bu haber 18 Mayıs 2015, Pazartesi tarihinde eklendi
  sakaryasehitvegazileri.com sitesi sahibi ve editörü olarak 02 mayıs 2015 Tarihinde Ankara'da yapılan Şehit gazi dernekleri Genel Başkanlığı secimlerinde Taner Uran'ın yeniden Genelbaşkan seçilmesine en demokratik tepki hakkım olarak tepki göstermek için internet sitemi kapatmıştım.

  Ancak 16 gündür kapalı olan internet sitemizi bugün itibariyle tekrar Makam mevkisi(Dünyadaki makamlar anlamında) olmayan şehit Aillelerimiz,Gazilerimiz ve Aileleri ve Makam mevkisini bilen Şehitlik gazilik degerlerini bilen kişiler için ve camia için tekrar hizmete actık, kaldıgımız yerden gönüllülük esasına göre faaliyetlerimize  sonuna kadar devam edecegim.

  Temennimiz şudurki bundan sonra makam mevkide oturan delegeler,Başkanlar,yönetim kurulları yapacakları iş,işlem ve faaliyetlerde ilk önce şehitlerin şehit aileleri ve gazilerin onurları ve gururları ve bu değerleri düşünerek hareket ederler.

   

  Erdoğan ERDOĞAN
  erdogan787@hotmail.com  

  Haber : Erdoğan ERDOĞAN

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
5,259 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -