• Seçime kadar destek mesajı verebilirsiniz Seçime kadar destek mesajı verebilirsiniz Bu haber 11 Nisan 2015, Cumartesi 08:47:44 tarihinde eklendi
  Değerli arkadaşlar, bildiğiniz üzere en son gerçekleşen İstanbul ve Ankara şubesi seçimlerinden sonra Mayıs 2015 seçimlerini kaybedeceğini adı gibi bilen Genel Merkez yönetimi ile ilgili son günlerde malum sitede destek mesajları veren değerli şube başkanı ve yönetimlerini lütfen eleştirmeyiniz. Biliniz ki, hepsi birbirinden kalender o insanlar zamanı geldiğinde ne yapacaklarına ve nereye oy kullanacaklarına vicdanlarının sesini dinleyerek karar vereceklerdir. Bu arada yalan haber yapan birtakım site sahipleri seçim sonrasında camianın yüzüne nasıl bakacak inanın çok merak ediyorum.

  DESTEKLİYORUM DEMEK, OY VERECEĞİM DEMEK DEĞİLDİR!

   

  Bu kapsamda, tüm Şube Başkanlıklarına seslenmek istiyoruz. Malum sitede Bazı şube Başkanlıklarının Genel Merkeze açık destek mesajı haberleri yayımlandı diye bizim yanımızdaki değeriniz eksilmez. Hatta en akıllıca hareketi yaptığınız için sizi takdir de ediyoruz. 

   

  Bunun yanında hiç destek mesajı vermeyen şubeler de Genel Merkezi destekliyorum diye haber yaptırabilirler. Varsın Mayıs 2015 seçimine kadar Genel Merkez yönetimi kendisini bu haberlerle mutlu etsin. Seçime kadar geçecek süre zarfında kısır tartışmalara girmek yerine bu şekilde bir strateji izlemek en doğru hareket tarzı olacaktır.

   

  Varsın sizi Genel Merkeze destek oluyor bilsinler... Bir de olaya şu boyutu ile yaklaşın. Bakın eğer Genel Merkez yönetimi Mayıs 2015 seçimlerinde değişmezse, hakkı ile yapmadıkları görevleri dolayısıyla Şehit yetiminin vebalini almaya devam edecekler. Bu yönetim değişikliği ile onların daha fazla günah almalarını önlemiş olacağız. Yani bizim mevcut dernek yönetimine muhalefet etmemiz aslında onların iyiliği için. Bizden daha iyi destekçi olmaz emin olun... Bu anlamda biz de Genel Merkezi destekliyoruz...

   

  Seçimden tam 1 hafta önce Gazihaber.com'da Şube başkanlıklarının Genel Başkan Adayı Gazi Hüdaverdi MERCAN ve ekibine destek mesajı haberlerini yayımlayacağımız günleri iple çekiyoruz. O gün o haberleri yaptığımızda da Genel Merkez yönetiminde aynı sevinci ve gülümsemeyi görmek istiyorum. 

   

  Sonuç olarak, Genel Merkeze destek mesajı yayımlayan ya da bundan sonra yayımlayacak olan şube başkanlıkları ve yönetimlerini lütfen eleştirmeyelim ve ön yargıya kapılmayalım. Filmin sonunu bekleyin... Kimin nereye oy vereceğini Mayıs 2015 seçimlerinde hep beraber göreceğiz.

   

  Allah sabredenlerle beraberdir. 

   

  Saygılarımla.

   

                                                                                        Hamit YILDIZ

                                                                                        Gazi J. Yzb.

                                                                                        Gazihaber.com

UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
1 0
4,268 kez okundu
1
0

YORUMLAR

1 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

 • resim erdogan Editöre şikayet et 04 Mart 2015 Çarşamba 20:40 aynen hamıt abı o gün geldiğinde yüzlerindeki ifadeleri görmek isterim bu secimde mevcut geneş merkez kesınlıkle ve kesinlikle değişecek bunda şüphemiz yok 15 Yanıtla

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -