• Gaziantep Şubesinden Mercan'a Tam Destek Gaziantep Şubesinden Mercan\'a Tam Destek Bu haber 10 Mart 2015, Salı 23:05:28 tarihinde eklendi
  Mayıs 2015 seçimleri öncesinde gereksiz polemiğe girmemek adına, arkasında çığ gibi desteğin olduğu ve sürekli büyüyen bir oluşum için destek mesajı haberlerini yayımlamak esasında gerekli değil ama, bir takım haber sitelerinde Gaziantep Şubesinden Hamit YILDIZ sert tokat yedi ifadelerine istinaden, Gaziantep Şubesi başkanı değerli Gazimiz Sn. Basri YILMAZ'ın ısrarları ile haber olmasını istediği basın açıklamasını sizler için yayımlıyoruz.

  BASIN AÇIKLAMASI:

   

   

  Malum internet sitesinde bir haber geçmiş. Gaziantep Şubesinden Hamit YILDIZ sert tokat yedi demişler. Bizler Gaziantep Şube Başkanlığı olarak kapatma kararı Genel Kurul kararı ile onaylanmadığı için, faal olarak görevdeyiz ve Hamit YILDIZ'ın sonuna kadar arkasındayız. Sonu nereye varırsa varsın, biz yerimizdeyiz. İlk çıktığımız safımız bellidir. Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN'dır.

   

  Kapatma kararı alınmasından sonra Genel Merkezin yönlendirmeleriyle bizden ayrılan birkaç kardeşimizin açtığı Gaziantep Merkez Şubesinin bizim şubemizle uzaktan yakından herhangi bir ilgisi yoktur.

   

  Gaziantep Şubemiz toplu olarak tüm üyelerimiz ile birlikte Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN ile ona destek olan Gazi Hamit YILDIZ'ın arkasındayız. Genel Başkan adayımızı sonuna kadar destekliyoruz.

   

  Bizim duruşumuz bellidir. Asla temsil ettiğimiz üyelerimizin düşündüklerinden farklı bir seçeneğin yanında olmayız. Şehit aileleri ve Gazilerin ortak düşüncesi ne ise, bizler her zaman o düşüncenin ve yaklaşımın yanında olmaya devam edeceğiz. Gaziantep Şube Başkanlığı yönetimi ve tüm üyeleri olarak Genel Başkan adayımız Gazi Hüdaverdi MERCAN'ı da sonuna kadar destekliyoruz. 


   

                                                                                    Hasan Basri YILMAZ

                                                                                Gaziantep Şubesi Başkanı

                                                                                        0 533 388 1853

                                                                               Beyazlar Mah. Ordu Cad.

                                                                            General Hikmet Delibaş Kışlası

                                                                               Merkez Komutanlığı Binası

                                                                                  Şahinbey / Gaziantep

UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
3,483 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -