• 3 Girişimci E-Ticaret Sektöründe 3 Girişimci E-Ticaret Sektöründe Bu haber 04 Haziran 2015, Perşembe tarihinde eklendi
  Modanın Kalbi Artık Burada Atıcak !

  3 Konyalı Girişimci Olan Halil ŞİRİN , Fatih ARSLAN ve Ahmet İPEK Yakında Açılacak Olan E-Ticaret Sitelerini Tanıttılar.
  Müşterilerin Kolaylıkla %100 Güvenli Kaliteli Hızlı Ve Uygun Alışveriş Yapabilecekleri Bir Web Sitesi Tasarladıklarını Söylediler. 

  KURUCULARI KİMLER :
  Halil ŞİRİN : 21 Yaşında Bilişim Sektörü İle İlgilenen Ve 2007 Yılında Kurmuş Olduğu 2 Şirketi Bulunmaktadır. Genç Girişimci Şimdiki Projesi İle Bir Çok E-Ticaret Sisteminin de Önüne Geçilebilinecegini Düşünüyor. 

  Fatih ARSLAN : 22 Yaşında Network Marketing Sektörü İle İlgili İşlerini Yürütmek Olan Bir Girişimci İnsan İlişkilerinde Çok İyi Olan ARSLAN E-Ticaret Sektöründe Kendisini Daha İyi Yerlerde Olacağını Ve Kendi İşinin Patronu Olmak İçin Uyumadan Çalıştığını Belirtti.

  Ahmet İPEK : 21 Yaşında Ayakkabı Sektöründe Olan Genç Girişimci Uzun Zamandır Düşündüğü Bu Proje İle Müşterilerine Daha Kaliteli Ürünler Pazarlamak İstedigini Belirtti. 

  Yakın Zamanda Açılacak Olan Web Sitesine Şimdiden Başarılar Dileklerimizi İletiyoruz. SİRİNMEDİA
   

  Haber : Halil Şirin

 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
4,985 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -