• Şener Demirkol 40’ıncı Yıl Resim Sergisi Açıldı Şener Demirkol 40’ıncı Yıl Resim Sergisi Açıldı Bu haber 24 Haziran 2015, Çarşamba 16:45:19 tarihinde eklendi
  Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı “Şener Demirkol 40’ıncı Yıl” resim sergisi Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde açıldı.

  Kırım Tatar asıllı ressam Şener Demirkol’un eserlerinden oluşan “40’ıncı Yıl” resim sergisinin açılışına Büyükşehir Belediye Başkanvekili Jale Nur Süllü, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve sanatseverler katıldı. Serginin açılış konuşmasını yapan ressam Şener Demirkol “Çağdaş teknolojinin olanaklarından yararlanarak kendi düşünce ve kaygılarımı dile getirmeye çalışıyorum. Her sergimde yeni gerçekliği arıyorum, her arayışta kendi sesimle çoğalmak istiyorum. Kendi memleketimde eserlerimi Eskişehirli sanatseverlerle buluşturmamda bana destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

  Ressam Şener Demirkol, açılış sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç için yapmış olduğu portre çalışmalarını hediye etti. Şener Demirkol 40’ıncı Yıl resim sergisi 19 Temmuz tarihine kadar Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde sergilenecek.

  iha
 • Etiketler:
UYARI
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
0 0
1,057 kez okundu
0
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -