• Murat HASTARLA Keser Döner Sap Döner Gün Gelir Hesap Döner 20 Ocak 2016 Çarşamba murathastarla@hotmail.com Murat HASTARLA


  Dönemin birinde Aysun kayacı şu cümleleri söylemişti.

  Dağdaki çobanla benim oyum bir mi demişti.

  Şimdi düşünüyorum da ne kadar haklıymış ki dağdaki çobana kurban olsunlar. Bugün kendilerine akedemisyen diyen şahsiyetler kendilerini yetiştiren,büyüten bu büyük devletin asker ve polisine güney doğuda katliam yaptıkları yönünde bildiri yayınlamayı bir marifet sayan densizler şimdi ne acıdır ki katil devletten koruma istemektedirler.

  Savcılığa verdikleri dilekçede şu ifade yer almaktadır.

  “Can güvenliğimiz tehlikede olduğundan devletin pozitif yükümlülükleri gereği sayın savcılıkça tarafıma koruma tahsis edilmesini talep ederim”

  Şimdi burada insana sormazlar mı sen devletine katil de ardından kendi katilinden koruma talep et. Ama merak etmesinler devletimiz o kadar kudretlidir ki sizin gibi hainleri bağrına basar canı pahasına katil dediğiniz polisi ve askeri sizin can güvenliğinizi sağlamak için kendi canını siper eder merak etmeyin.

  Ne acıdır ki bilim insanlarımız Avrupa da ödüller kazanır devletine armağan eder gurbet aşkı ile, ülkemizde de kendilerine akedemisyen diyen şahsiyetlerde devletine hakaret ve ihanetlerini kusar.

  Ama bu karanlık ihanet elleri yakın zamanda kırılacak her şeyler aydınlığa çıktığında katil dediğiniz devlette hangi yüzle barınacaksınız bilemem.

  İşin kısası

  “KESER DÖNER SAP DÖNER GÜN GELİR HESAP DÖNER”

  Eminim ki gün gelecek bütün bunların hesabı sorulacak.

  “NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE”

6 1
8,607 kez okundu
6
1

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2020 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -