• Murat HASTARLA Osmanlı Torunuyuz 21 Mart 2016 Pazartesi murathastarla@hotmail.com Murat HASTARLA
  Merhabalar Gazihaber.com okurları uzun süredir köşemde yayımlamak maksadıyla bir yazı dizi hazırlamakta olduğum için yazamıyordum. Ancak Ankara ve İstanbul’da meydana gelen patlamalardan dolayı yazmak zorunda olduğumu hissettim.

  Ben Ankara’da yaşayan biri olarak Kızılay’da yaşanan patlamanın olduğu bölgeye gittiğimde deyim yerindeyse 2 binanın harap olduğunu gördüm. Varın siz hesaplayın nasıl bir patlama olduğunu ve İstanbul patlaması sosyal medya üzerinden izlediğim görüntülerde ise o patlama anı ve insanların panikle kaçışmaları gözümün önünden çıkmıyor. 

  Bir yandan Ankara’daki patlamanın ardından televizyonların ABD menşeli Ankara Bahçelievler mahallesine dikkat edilmesi vurgulanıyor, diğer yandan İstanbul patlamasının ardından birkaç yerde daha patlama olduğuna dair sosyal medya üzerinden bildiriliyor. Otomatikman beynimde şu soru, bu şekilde bizleri panik ve tedirgin etmek mi istiyorlar diyor beynim. 

  Ancak bir anda şimşekler çakıyor kafamın içinde.

  Biz Türk’üz...

  Üç beş çakal bizi ne korkutabilir ne yıldırabilir.

  Ne de olsa gaz kaçağını bile çakmakla kontrol eden bir toplumu bunlarla sindirip korkutamayacaklarını hala öğrenememiş karanlık ellerin maşaları… 

  Kimse bizi korkutamayacak yıldıramayacak...

  Çünkü biz; 

  “OSMANLI TORUNUYUZ”

1 0
133,828 kez okundu
1
0

YORUMLAR

0 Yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan gazihaber sorumlu tutulamaz.

YORUM YAZ

Ad soyad Mail Adresi Yorumunuz
BİZİ TAKİP EDİN
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
 • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2021 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -