Site Kullanım Şartları ve Yorum Kuralları

Gazihaber.com Sitesi Kullanım Şartları:

 

 

(Bu siteyi ziyaret ederek, kullanıcı olarak, site kullanım şartlarını ve site gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz. Aksi takdirde erişimi/ziyaretinizi sonlandırınız.)

 

1.) Bu sitede Hamit YILDIZ tarafından bilgilendirme amaçlı yazılan yazılan yazılar ile sitemiz takipçilerince iletilen ve yayımlanan yazılar, tamamen bilgi paylaşımı niteliğinde olup, net ve kesin bilgi anlamı taşımaz. Tamemen yazarının kişisel tecrübesi ve bilgi birikimi ile yaptığı yorum ve yazılardır. Hukuki anlamda kesin ve net yanıtlar ancak kaynağından öğrenilerek elde edilebilir. Bu sitede Hamit YILDIZ ya da diğer site ziyaretçilerinin yazıları ya da yorumlarında sorulara verdikleri yanıtlara istinaden site kullanıcılarının uğrayacakları her türlü zarardan, Gazihaber.com sitesi yönetimi, Hamit YILDIZ ve diğer soru yanıtlayan site ziyaretçileri sorumlu tutulamaz.

 

2.) Sitede yazılan her türlü yazı ve yorumlardan yazan kişi sorumludur. Site üyeleri yaptıkları yorum ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Yazılan her türlü yazı ve yorum, yazarlarının fikri sorulmaksızın site yönetimince yayımdan kaldırılabilir.

 

3.) Gazihaber.com sitesinde üye olan veya yorum yazan herkesin, ip adresi kayıt altına alınmaktadır, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresleri yetkililerle paylaşılacaktır.


4.) Sitede yer alan haber, yazı ya da resimlerde sehven telif hakkına giren bir durumun söz konusu olması durumunda hamityildizim@gmail.com mail adresine bilgi verilmesi halinde derhal ilgili yazı, resim ya da haber yayımdan kaldırılarak ilgilisine bilgi verilir.

 

Burada belirtilen 4 (dört) maddelik kullanım şartlarına uygun hareket edeceğimi ve belirtilen bu şartları kabul ettiğimi beyan ederim. 

 

 

Not: Bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen Gazihaber.com'a erişim sağlamayınız, yazı ya da haber göndermeyiniz, haber ya da köşe yazısı altına yorum yapmayınız.

 

 

Gazihaber.com Yorum Kuralları:


1- Haberlerimiz içersinde geçen kişi veya kurumlara argo kelimeler, kişisel veya kurumsal hakları ihlal eden yazılar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyanatlar yayınlanmaz.

2- Yapılan yorum haberle alakalı değilse yayınlanmaz.

3- Yorumlarınızda İmla Kurallarına uymaya özen gösteriniz.

4- Spam yorum yapılması (aynı veya benzer yorumu tekrar tekrar gönderilmesi) durumunda benzer yorumlara onay verilmez.

5- Yorumlarda tartışma yaratmaya dönük, başkasının haklarının fazla olduğundan bahisle kendi haklarını aramaya yönelik ifadeler onaylanmayacaktır.

6- Tamamı büyük harfle yazılan yazılar ile efendi! Aslanım! gibi argo ifadeler ve karşı tarafı rencide edici söylemlerin yer aldığı yorumlar onaylanmayacaktır.

7- Sitemiz tartışma ve eleştiri platformu değildir. Burada Şehit Yakını, Gazi ve Vazife Malulleri için güncel haberler ile bilgilendirmeler yapılmaktadır. Bu anlamda seviyeli olmayan yorumlara kesinlikle onay verilmeyecektir.

 

*** Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.

 


Gazihaber.com sitesinde yorum yaparak neleri kabul ediyorum?

 

... ip adresimin kaydedileceğini

... adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını

... yazılan yorumların sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu

... yazımın, yetkililerce, fikrim sorulmaksızın yayından kaldırılabileceğini

bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.

 

 

Not: Bu şartları kabul etmiyorsanız lütfen Gazihaber.com'da haber ya da köşe yazısı altlarına yorum yapmayınız.
 
 
BİZİ TAKİP EDİN
  • sosyal
  • sosyal
  • sosyal
  • sosyal
  • sosyal
Gazihaber yayın grubu. Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve aktif linkle kaynak gösterilmeden yayımlanamaz. Gazihaber.com Copyright 2011 / 2019 Video İzle - Sözleşmeli Haber - Esnaf Arama - Gaziantep Uyducu - Gümüşhane Haber - İslahiye Haber - Gaziantep Haber -