Gazi Kaya, Genel Başkan Mustafa Işık’la Görüştü

Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay Kaya ve arkadaşları Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ile Ankara’da bir araya geldi.
Gazi Kaya, Genel Başkan Mustafa Işık’la Görüştü  

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay Kaya ve arkadaşları Ankara’ya gitti. Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık ile bir araya gelen grubun buluşma noktası Ankara Bilkent Rehabilitasyon Merkezi oldu. Saat 17.00’da başlayan görüşme yaklaşık üç buçuk saat kadar devam etti. Anadolu Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya ve arkadaşları üyelerin sorunlarını, isteklerini Genel Başkan Mustafa Işık’a iletti. Işık, Kaya’ya şubede ziyaret sözü vererek sorunları birlikte çözeceklerini kaydetti. Öte yandan Genel Merkez bünyesinde yaptıkları çalışmalar hakkında detaylı bilgiler aktardı.

Anadolu Yakası Şube Başkanı Oktay Kaya, Genel Başkan Mustafa Işık ile yapılan toplantı sonrasında “Türkiye harp malulü Gaziler Şehit dul ve yetimleri Derneği Genel Başkanımız Sayın Mustafa Işık beyefendi ile Ankara Bilkent rehabilitasyon merkezinde akşam çay sohbeti yaparak yaklaşık akşam 17 de buluştuk. 3 buçuk saattir toplantı yapıyoruz ve şimdi toplantınız bitti bütün sorunlarımızı sıkıntılarımızı dertlerimizi kendisine anlattık. Üyelerimizin isteklerini ve taleplerini yapacağımız projeleri paylaştık. En kısa zamanda şubemize gelip ziyaret edecek ve yapacağımız projeleri ve sıkıntılarımızın çözümü noktasında genel merkezimizle ortak işler yapacağız inşallah. Bizimle ilgili çıkması gereken Kanunları'nda takipçisi olduğunu söyledi genel başkanımız ve genel merkezin yaptığı çalışmalar hakkında bize de bilgi verdi. İnşallah güzel haberler alacağız umutluyuz. Hakkımızda hayırlı olsun diyelim. Saygılarımla Başkan Oktay Kaya” ifadelerini kullandığı bir açıklama yaptı.

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Anadolu Yakası Şube Başkanı Gazi Oktay ve arkadaşlarının Ankara ziyareti oldukça yoğun geçti. Neredeyse 24 saat ayakta kalan üyeleri ve gazi arkadaşları için uykusuz kalan grup saatler 02.00’ı gösterdiğinde İstanbul’a dönüş yolculuğuna başladı.

http://www.gazihaber.com adresinden 28 Ekim 2020, 19:20 tarihinde yazdırılmıştır.